Різдвяна зірка своїми руками

Як зробити Різдвяну зірку в техніці конструювання з паперу своїми руками. Створення вироби разом з дитиною. Новорічна пора час, коли ми красиво і святково прикрашаємо весь будинок. Особливо неможливо уявити ялинку без іграшок своїми руками. Такі іграшки неповторні, унікальні і цінуються найбільше. Скільки тепла, праці і часу в них вкладено. Особливо ялинка не може обійтися без зірки. До того ж, її легко зробити своїми руками, не потрібно багато матеріалів і часу.

Створення Різдвяної зірки в техніці конструювання на папері

Для виготовлення різдвяної зірки своїми руками нам необхідні матеріали та інструменти. Матеріали: — лист обгорткового паперу; — папір для основи (будь-яка); — стрічка для підвісу; — клейовий олівець. Інструменти: — клейовий пістолет; — ножиці. Тепер перейдемо до створення вироби.

 1. Акуратно, для міцності, приклеюємо пакувальний папір на лист будь-якої основи. Для зірки діаметром 40 см робимо квадрати зі стороною 28 див. Для виготовлення зірки буде потрібно два таких квадрата. конструювання з паперу
 2. Складаємо квадрат навпіл по діагоналі. різдвяна зірка з паперу
 3. Розкриваємо заготівлю і повторюємо такий же згин від іншого кута. різдвяна папір своїми руками
 4. Наступний згин ділить квадрат на два рівних прямокутника. різдвяна зірка виріб
 5. Розкриваємо заготівлю та робимо ще один такий же згин від протилежної сторони. виріб з паперу на новий рік
 6. У місцях, зазначених на фото суцільною лінією робимо надрізи з 4-х сторін. Довжина надрізу приблизно дорівнює 6 див. зірка на різдво з паперу
 7. Складаємо сторони до лінії середини, як показано на фото. різдвяна зірка з паперу
 8. З другої заготівлею повторюємо всі етапи роботи. виріб на ялинку
 9. За допомогою клейового пістолета склеюємо клапани, накладаючи трикутники один на одного. Приклеюємо стрічку підвіс всередину однієї з зірок. вироби на різдво
 10. Накладаємо половинки одну на іншу виворітною стороною. Акуратно склеюємо пістолетом. зірка з паперу виріб
 11. Виходить ось така зірка.різдвяна зірка з паперу

Конструювання такої зірки з паперу — цікаве проведення часу для дітей дошкільного та шкільного віку. Розберемося, чим це заняття може бути корисно для них.

Конструювання з паперу дітьми

Конструювання з паперу своїми руками це захоплююче заняття для дітей різного віку. Важливо і те, що дитина бачить кінцевий результат, може його помацати, може його використовувати як іграшки або прикраси. Під час створення вироби в техніці конструювання від дитини вимагається уважність, включеність у процес, точність дій і послідовність. Якщо дитина робить вироби з паперу з батьками або педагогом – він навчається слідувати інструкціям, тренує посидючість і акуратність. До того ж, дитина пізнає якості матеріалів, які він використовує для своєї дочки. Наприклад, папір може бути м’яка, жорстка, шорстка, а може бути гладкою. Також вона може бути абсолютно будь-якого кольору. Також він розуміє, що з папером можна взаємодіяти по-різному: її можна складати, згинати, м’яти, рвати і скручувати. В процесі роботи також важливо вистачити дитини і допомагати йому, якщо він цього просить. У дітей ще не сформувалися навички, тому сам процес конструювання з паперу дається їм зовсім не так легко, як дорослим.

Види конструювання на папері

Папір найдоступніший і універсальний варіант для створення виробів з дітьми, тому не дивно, що існує безліч способом створення паперових виробів своїми руками. Наприклад, їх можна розділити на 2 види:

 • об’ємні, процес створення яких характеризується тим, що основна частина вироби приклеюється до основи (можна використовувати в якості основи картон або будь-яку іншу щільну папір), а інші частини можуть виступати над поверхню, тобто створюючи частковий обсяг, або вони можуть бути не повністю приклеєні до основи;
 • площинні, процес створення яких характеризується тим, що обсяг вироби досягається згинами папери.

Ще одна техніка конструювання з паперу — орігамі. Це мистецтво складання паперу, яке з’явилося в Японії. Перша згадка про нього можна зустріти у творах 17 століття. Воно названо так тому, що «грі» з японського означає «складний», а «камі»/«гами» — «папір». З початку орігамі було церемоніальним мистецтвом, фігурки з паперу робили в храми, вони були оберегами і прикрасою. У 19 столітті орігамі перетворилося на хобі, стало популярним дозвіллям. Приблизно в цей же час з’явилася книга з інструкціями, як складати класичні фігурки орігамі, і якими вони повинні в кінцевому підсумку вийде. Ще одним способом створення вироби з паперу є використання паперових смужок. Для створення таких виробів необхідно використовувати ножиці і клей, на відміну від орігамі (там це заборонено). Також іноді разом з клеєм можна для більш щільної фіксації використовувати степлер. Найчастіше, такі вироби роблять круглих форм. Це можуть бути сніговички, неваляшки, які-небудь тварини. Все залежить від вашої фантазії і вашої дитини. Щоб така саморобка тримала форму, краще використовувати щільний папір. Щоб вироби були закінчені, можна використовувати фломастери, олівці, для більш щільною папери — фарби. З їх допомогою можна розфарбувати виріб або намалювати відсутні деталі. Також виріб можна використовувати пластилін — він додасть трохи об’ємності виробі. Кожен із способів стане захоплюючим заняттям для дитини. Крім того, робота з невеликими деталями і матеріалами допоможе у розвитку дрібної моторики, пам’яті, уяви, уважності і кмітливості.