Ракета виріб з паперу, оригамі, пластиліну – 71 фото ідея незвичайних саморобних ракет

Саморобна ракета найкраще що можна зробити отцю і сину. Все про створення вироби ракети своїми руками – прості і зрозумілі майстер-класи, фото ідеї, слушні поради! Молоді захисники вітчизни, напередодні прекрасного свята, присвяченому чоловікам, які готові захищати свою батьківщину, зможуть проявити свої творчі здібності, за допомогою виготовлення всіляких тематичних виробів. Ракета виріб Ракети, і взагалі все, що пов’язане з космосом, ось вже не одне покоління служать гарною темою для творчості самих маленьких любителів науки про всесвіту. Такі вироби, підготовлені, наприклад, до Дня Космонавтики, зможуть підігріти інтерес дитини до вивчення астрономії, і направлять його енергію в потрібне русло. Ракета виріб Різні тематичні фігурки, майструвати які можна навіть з наймолодшими дітьми, стануть відмінною підмогою, у всебічному розвитку дитини. Адже таке заняття самим сприятливим чином буде впливати на розвиток дрібної моторики, а це, безсумнівно, збільшить рівень розумової активності малюка.

Виготовлення космічної ракети з паперу

Найпростіша виріб – ракета, виконана з паперу, стане відмінним способом захопити дітей у віці п’яти-семи років. Таку ракету малюк може подарувати комусь з близьких, на свято, або ж використовувати як іграшки, отримуючи величезну радість. Ракета виріб

 • Для виготовлення паперової ракети потрібно вдвічі скласти листок паперу, колір якого обмежений тільки вашою фантазією, і фантазією дитини. Далі, використовуючи ножиці, по наміченої лінії згину, аркуш розрізається навпіл. Одну з отриманих частин потрібно звернути таким чином, щоб вийшов циліндр.
 • Аркуш, згорнений в циліндр, необхідно закріпити за допомогою звичайного клею. Друга ж половина аркуша паперу, або картону, послужить як конуса ракети. Аналогічним чином звертаємо та проклеюємо його. Краї варто трохи підрізати, щоб виріб краще стояла.
 • Далі, приступимо до виготовлення ілюмінаторів. Адже, як відомо, жодна ракета без них не обійдеться! Виконати їх можна з трьох вирізаних квадратів звичайного білого паперу, згорнутих в циліндри. На папері необхідно намалювати віконце для ракети, вирізати його, і приклеїти до одного свернутому циліндру.
 • Збірка ракети полягає в поєднанні всіх частин між собою. Спочатку з’єднуються конус і носова частина, скріпити які між собою за допомогою клею. Далі, оформляється хвостова частина. У нижній частині великого циліндра, вам необхідно приклеїти всі три циліндра поменше. Ось і все, наша ракета готова до запуску!

Ракета виріб

Виготовлення ракети з використанням мистецтва орігамі

Створити корабель для міжгалактичних подорожей, можна і використовуючи японське мистецтво орігамі. Виготовлення моделі ракети таким способом, принесе задоволення не тільки дітям, але і дорослим. Сама саморобка, змайструвати яку по техніці модульного орігамі, не надасть труднощів у виготовленні дітям хоча б дванадцятирічного віку. Ракета виріб План робіт буде наступним:

 • По-перше, необхідно буде підготувати рівне десяток квадратів, довжина сторони у яких також буде дорівнює десяти сантиметрам.
 • Потім, слід скласти квадрати особливим чином. Спочатку формуємо з них два прямокутника, шляхом згинання з двох сторін. Потім згортаємо отриману конструкцію до стану чотирьох квадратів. Утворилися чотири кута складаються до центру, після чого отриману фігурку треба перевернути, і повторити ті ж самі дії.
 • Кути фігури необхідно підвернути до центральної точки, але зробити це потрібно тепер не з усіма кутами, а тільки з верхньою парою. Після відтворення цих дій, нижній шар у отриманий фігури трохи випинається вперед.
 • Отримані вироби носять оригінальна назва «зірки в квадратах». Далі, необхідно буде все частині з’єднати між собою, просто вставляючи модулі, один в одного. Скріплюємо конструкцію, використовуючи звичайний надійний клей. Першим необхідно проклеїти нижній ряд, який буде складатися з чотирьох фігур. Далі, до отриманої конструкції приклеюється ще три модуля, а потім кріпиться весь інший корпус.
 • Для того, щоб надати вийшла ракеті належний вигляд, необхідно буде змайструвати для неї носову частину. Зробити це можна, використовуючи звичайний аркуш паперу будь-якого кольору, який просто потрібно буде згорнути в конус і закріпити на готової конструкції. Якщо ви хочете додати вийшла ракеті стійкості, та прикрасити її ще більше, можете змайструвати також паперові ніжки.

Ракета виріб

Виготовлення моделі ракети з використанням пластиліну

Пластилін є прекрасним матеріалом, який розвиває творчий потенціал дитини, а також найкращим чином впливає на прогрес у поліпшенні дрібної моторики рук і пальців малюка. Природно, що ідея створити ракету з пластиліну, може стати хорошим варіантом дозвілля для найменших учнів дитячого садка. Ракета виріб

 • Пояснити дитині, як же зробити ракету з пластиліну зовсім просто. Необхідно, щоб ваш малюк вибрав шматочок пластиліну, який, на його думку, підійде для влаштування ракети. Вибраний брусочок необхідно виконати в овальній формі, надати яку пластиліну можна легко, просто катаючи його долонькою по твердій поверхні, яка використовується для ліплення.
 • Далі, вийшов конус закріплюється на поверхні, і йому надається додаткова форма, яка зробить майбутню ракету кілька загостреною ближче до кінця. Кінець пластилінового овалу, який встановлюють на дощечці, слід трохи приплюснути, для додання більшої стійкості виробі.
 • З шматочка пластиліну іншого кольору, дитині необхідно буде виготовити ілюмінатор для ракети. Виконати їх можна у вигляді невеликих кульок, які дуже просто скачати до потрібної округлої форми.
 • Після прикріплення на основну частину міжгалактичного корабля ілюмінаторів, які повинні розташовуватися в один ряд, необхідно буде виготовити для ракети ніжки. Виготовити їх можна з шматочка пластиліну ще одного кольору, просто скатав його в рівномірну ковбаску, і розділивши її на три рівні шматочки. Прикріпивши ніжки до нижньої частини космічного корабля, дитина зможе насолодитися виконаною роботою, і отримати чимало задоволення від гри з ракетою.

Ракета виріб Виготовлення моделі ракети, з паперу, пластиліну, або будь-якого іншого матеріалу – це дуже захоплююче заняття для дітей всіх віків. В майбутньому, маленька дитина, який раніше займався створенням подібних фігурок, зможе проявити неабиякий інтерес до авіа-моделювання. Корисно розвивати творчі навички малюків з дитинства, адже розвинена уява і гарні творчі здібності стануть для нього гарною підмогою, в іноді непростої дорослого життя.

Фото ідеї саморобних виробів у вигляді ракет

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб

Ракета виріб