Ялинка з ниток своїми руками (63 фото) – покрокові майстер-класи для початківців

Саморобна новорічна ялинка найкращий елемент декору будинку. Все про створення ялинки з ниток – прості майстер-класи, гарні фото ідеї, слушні поради! Всі люблять на Новий рік наряджати ялинку, але бувають ситуації, коли звичайна ялинка з гірляндами не може бути встановлена в приміщенні. У цьому випадку можна вдатися до фантазії та кмітливості і спорудити настільну ялинку з прикрасами. У цій статті розглянемо, як можна змайструвати ялинку своїми руками з ниток. Всі люблять на Новий рік наряджати ялинку, але бувають ситуації, коли звичайна ялинка з гірляндами не може бути встановлена в приміщенні. У цьому випадку можна вдатися до фантазії та кмітливості і спорудити настільну ялинку з прикрасами. У цій статті розглянемо, як можна змайструвати ялинку своїми руками з ниток. ялинка з ниток

Предмети, потрібні для виготовлення ялинки

Новорічну ялинку можна зробити з ниток. В цьому випадку краще вибрати традиційно зелений колір. Для виготовлення новорічного атрибуту нам знадобиться:

 • Нитки
 • Клей ПВА
 • Щільний папір або картон
 • Харчова плівка
 • Ножиці
 • Олівець

ялинка з ниток

Як змайструвати ялинку з паперу та картону

Для початку візьміть щільний папір або картон, намалюйте на ньому коло. Потім виріжте цей круг і наріжте з одного боку радіус кола. ялинка з ниток Поверніть з кола конус і склейте краю радіусу. Основа для ялинки готова. Тепер потрібно обернути картонну основу харчовою плівкою. Зробити це потрібно щільно і акуратно, щоб не стирчали шматки целофану. ялинка з ниток Тепер потрібно взяти нитки і вмочити їх у клей ПВА. Ті майстри, у яких вже набита рука, беруть пляшечку від клею, складають всередину нитки, заливають клеєм, потім протягується кінець нитки з допомогою голки крізь конусоподібну кришечку. Таким чином, подивившись майстер-клас, ви побачите, що нитка можна витягати разом з клеєм, що значно економить час. ялинка з ниток Тепер потрібно почати обмотувати підстава ниткою, змоченою в клеї. Обмотувати починайте з широкої сторони основи, поступово піднімаючись вгору. Нитки між собою потрібно перехрещувати, тим самим формуючи ялинку з візерунком зразок павутинки. ялинка з ниток Коли ви вирішите, що обмотувати достатньо, поставте вашу ялинку висихати. Через день наша новорічна виріб буде готова. Потрібно вийняти картонний або паперовий конус, акуратно прибрати з нашої ялиночки харчову плівку. ялинка з ниток Прикрашати ялинку можна дрібними намистом, непотрібними ланцюжками, «дощиками» з блискучих ниток. Так само можна змайструвати ялинкові кульки з ниток. Якщо хочете, щоб ялинка виблискувала і мерехтіла, можна всередину прилаштувати гірлянди з дрібними лампочками. ялинка з ниток

Як зробити ялинку з ниток з підручних матеріалів

Для тих, хто не довіряє картону і плівці, можемо запропонувати більш надійний варіант. Для цього нам знадобиться:

 • Щільна пластикова папка
 • Скотч
 • Ножиці
 • Клей ПВА
 • Нитки
 • Прикраси для ялинки
 • Тара для клею

ялинка з ниток

Покроковий майстер-клас

З папки потрібно вирізати коло, зробити з нього конус, як і в першому способі, закріпити скотчем. Потім, дотримуючись інструкції, обмотати основу нитками. Щоб ялинка виглядала більш цікаво і красиво, можна використовувати нитки різних відтінків зеленого кольору і намотувати їх по черзі. ялинка з ниток Після того, як наша ялинка висохне, можна звільняти її від конусного підстави і приступати до прикраси. Окрасою також можуть служити вирізані дрібні сніжинки з паперу. Їх можна приклеїти до ялинки тим же самим клеєм. З перлових намистин можна зробити маленькі ялинкові кульки і прикріпити їх до новорічної красуні. ялинка з ниток Головне не перевантажувати виріб, інакше вона може бути нестійкою і впасти. Намагайтеся, щоб усі прикраси відповідали розмірам і вазі ялинки. ялинка з ниток Таку ялинку можна поставити в офісі на столі, щоб надати робочого інтер’єру новорічного настрою або вдома на кухні, щоб громіздкі прикраси не заважали готувати. ялинка з ниток

Пишна ялинка із пряжі

Якщо такі ялиночки здаються вам надто кволими і крихкими, то можна змайструвати новорічне деревце з більш щільного матеріалу. До того ж така ялинка не буде просвічувати, буде більше нагадувати справжню новорічну красуню. ялинка з ниток Для більш правдоподібного варіанту нам знадобиться:

 • Пряжа «травичка» (або кудлата пряжа)
 • Клей ПВА
 • Ватман або картон
 • Гуаш білого кольору
 • Ножиці
 • Харчова плівка

ялинка з ниток

Майстер-клас по виготовленню

З ватману або картону вирізати коло. Причому, чим більше коло намалювати і вирізати, тим більше вийде конус. Отже, ялинка вийде більше. ялинка з ниток Конус добре закріпити клеєм або скотчем і обмотати харчовою плівкою. Далі потрібно, вмочаючи «кудлату» пряжу в клей, намотати її на конус. Слід знати, що ці нитки не можна намотувати хаотично, інакше ялинка втратить свою форму. Нитка потрібно намотувати строго по горизонталі знизу вгору. Таким чином, ми отримаємо красиву, акуратну і пишну ялинку. ялинка з ниток Намотану пряжу залишити висихати на один або два дні, потім вийняти конус. Для того, щоб зобразити снігову порошу на ялинці, можна її нитки, що стирчать, як голки, пофарбувати гуашшю білого кольору. Робити це потрібно акуратно, щоб «голки» не склеїлися. Вийде чудова ялинка в снігу. ялинка з ниток Тепер можна приступати до прикраси новорічного деревця. Для прикрас також підійде новорічний «дощик», намистини різних кольорів, сніжинки, вирізані з паперу. Знизу ялинки можна покласти трохи вати або синтепону, які відмінно імітують снігові замети. ялинка з ниток

Ялинка з ниток – 3 спосіб

Якщо такі ялинки для вас здаються занадто нудними, то ви можете зробити іншу ялинку. Для цього потрібно:

 • Пряжа різної щільності
 • Підстава від великої котушки ниток
 • Щільний картон
 • Клей ПВА
 • Гарячий клей
 • Клей-пістолет
 • Ножиці
 • Маленький горщик для квітів
 • Повітряні кулі

ялинка з ниток

Інструкція по виготовленню

 1. Зробити конус, як у попередніх випадках і приклеїти до його широкій стороні коло діаметром рівним діаметру його найбільшого підстави. Таким чином, отримаємо циліндр, закритий з усіх сторін. Відставимо його в бік.
 2. Тепер потрібно з ниток зробимо клубки однакового розміру. Для цього нитки, умочуючи в клей ПВА намотати на злегка надуті повітряні кулі. Вийдуть невеликі клубок з ниток.
 3. Потрібно залишити їх сушитися. Після висушування потрібно все готові клубок з ниток приклеїти до конусу формуючи ялинку. Між клубками можна приклеїти ялинкові шишки.
 4. Отриману ялинку потрібно приклеїти термоклеєм до основи від котушки ниток. Це буде стовбур дерева. Готове дерево можна посадити в квітковий горщик, прикрасити сніжинками, «дощиками» і поставити на полицю.

ялинка з ниток Як бачите, зробити ялинку з підручних засобів неважко, головне, щоб у вас було новорічний настрій!

Фото ідеї саморобних ялинок з ниток

ялинка з ниток

ялинка з ниток

ялинка з ниток

ялинка з ниток

ялинка з ниток

ялинка з ниток

ялинка з ниток

ялинка з ниток

ялинка з ниток

ялинка з ниток

ялинка з ниток

ялинка з ниток

ялинка з ниток

ялинка з ниток

ялинка з ниток

ялинка з ниток

ялинка з ниток

ялинка з ниток

ялинка з ниток

ялинка з ниток