Вироби з губки для посуду – покрокові майстер-класи (53 фото)

Губки для посуду відмінний матеріал для створення дитячих виробів. Добірка цікавих покрокових майстер-класів по створенню виробів з поролонових губок – поради і фото ідеї. Багато батьків навіть не здогадуються, що з губки для миття посуду можуть вийти забавні саморобки. Одна сторона губки— пориста поролонова поверхню, зворотна — фібра, матеріал з високоміцних волокон, обидві ці сторони можна використовувати в своїх творчих роботах. Вироби з губки для посуду М’яка сторона чудово приймає будь-яку форму і може використовуватися для створення різноманітних фігур, а фібру, окремо, можна використовувати для основи-підставки саморобної іграшки або для створення декоративних елементів, які не змінюють свою форму, наприклад капелюшки. Дитина зможе проявити свою фантазію при роботі з таким цікавим підручним матеріалом. Вироби з губки для посуду Діти дуже люблять проводити час за цікавими заняттями разом із батьками та друзями. Тому необхідно підібрати заняття до душі, наприклад, виготовлення домашніх виробів з простих матеріалів. Губка для миття посуду – кращий варіант для домашнього творчості.

Вітрильник з губки

Найпростіша іграшка для дітей молодшого віку — вітрильник з губки для миття посуду. Дана виріб допоможе маленьким дітям проявити свою фантазію та творчі ідеї. Після чого діти можуть пограти в цікаві ігри зі своїми саморобними вітрильниками. Вироби з губки для посуду Для виготовлення іграшки знадобиться губка, будь-якого цікавого для дитини кольору, трубочка від напою, ножиці і аркуш кольорового паперу. Вироби з губки для посуду Щоб виготовити вітрильник, дитині необхідно взяти губку, відокремити тверду фібру. Це буде підстава човни. Далі необхідно застромити трубочку від соку в губку, вона послужить щоглою вітрильника. Вироби з губки для посуду Наступне: з кольорового паперу потрібно вирізати трикутник у вигляді вітрила і наколоти його на трубочку-матчту. Також парус можна виготовити їх фібри, тільки в ній доводиться прорізати отвори, щоб прикріпити на трубочку від соку. Вироби з губки для посуду

Іграшка антистрес — порося

В даний час велике поширення серед дітей отримали іграшки антистрес — сквиши. При натисканні на ці іграшки вони мнуться, змінюють форму, їх можна розминати в руках всілякими способами, що дуже забавляє дітей та багатьох дорослих, після чого іграшки знову відновлюють свою початкову форму. Вироби з губки для посуду Як раз губка самий підходящий матеріал для сквиша — порося. Для виготовлення потрібно підготувати губку будь-якого кольору для миття посуду, будівельну акрилову грунтовку, гарячий клей, фетр, ножиці, наждачний папір та акрилові фарби. Покрокова інструкція виготовлення порося розглянута нижче.

 1. Береться губка, відокремлюється від неї груба фібра. Далі на губці чертится овал і вирізається за шаблоном. Можна не креслити овал, а просто зрізати кути губки, підрізаючи надати їй форму овалу.
 2. Після обробки ножицями країв губки, вийде нерівний овал, тому по заготівлі необхідно пройтися наждачним папером, щоб до кінця зачистити форму, і прибрати всі нерівності.
 3. Наступним кроком необхідно нанести на поверхню овальної губки акрилову грунтовку, потім пом’яти, щоб губка просочилася грунтом. І висушити заготовку.
 4. Після просушування можна приступати до фарбування губки. Змішуються 2 акрилові фарби: червоного і білого кольору, для отримання насичено-рожевого кольору і фарбується губка в два шари.
 5. Далі на губці малюємо мордочку свинки: очі, п’ятачок. Фарбу треба буде знову підсушити.
 6. Далі з фетру білого кольору вирізаються вушка свинки і приклеюються за допомогою клейового пістолета гарячим клеєм до мордочці свинки — сквиша.

Іграшка — антистрес готова. Вироби з губки для посуду

Її можна використовувати як брелок, для цього потрібно прикріпити спеціальну фурнітуру: кільце на ланцюжку.

Вироби з губки для посуду

Кішечка з губки

Улюблена тварина кішечку з гнуття дуже просто виготовити. Знадобляться для поробки: губка, гострий ніж і силіконові гумки для волосся, бажано світлі, щоб їх не видно було при закріпленні на губці. Далі розглянуто покрокова інструкція для самостійного виготовлення. Вироби з губки для посуду

 1. Береться губка для миття посуду і відрізають ножем жорстка частина — фібра. Сквиши робляться з м’яких поролонових частин.
 2. Формуються вушка кішечки: губка розташовується вертикально і верхні 2 кута по черзі закріплюються силіконовими гумками.
 3. Далі кріпиться силіконова гумка посередині губки, так формується тіло кішечки-іграшки.
 4. Знизу губки закріплюються кути силіконовими гумками для освіти ніжок.
 5. Кішечка готова. Залишилося тільки намалювати мордочку кішки або вирізати необхідні деталі: ніс, рот, очі й вуса з кольорового паперу і приклеїти на губку.

Вироби з губки для посуду

Різнокольорові м’ячі

З губок для миття посуду можна змайструвати цікаві різнокольорові м’ячики для гри. Для вироби підбираються різнокольорові губки і силіконові гумки для волосся. Процес виготовлення дуже простий.

 1. Необхідно відокремити фібру від губок і розрізати їх на рівні смужки.
 2. Далі різнокольорові смужки укладаються по п’ять штук у 2 ряди і намічається серединка.
 3. Потім перев’язуються всі смужки з губок силіконовою резинкою і провертаються так, щоб вийшов кумедний різнокольоровий м’ячик.

Вироби з губки для посуду Такі м’ячики можна використовувати для різних ігор вдома, а також брати з собою на річку чи озеро, вони не будуть тонути. Ще можна прикріпити до такого м’ячику паличку з листом, вирізаних з кольорового паперу, і вийде гарний квітка. А також можна з’єднувати кілька кульок в одну цікаву іграшку. Вироби з губки для посуду Дітям з ними точно не буде нудно. Ось такі нескладні забавні іграшки можна змайструвати вдома дітям з їх батьками. Підручний матеріал з губки для виробів дуже простий в обробці, не потрібно ніяких спеціальних пристосувань. Всі іграшки мастерятся дуже просто і швидко. А кольорові губки дають можливість для створення своїх яскравих виробів. Вироби з губки для посуду Діти дуже люблять яскраві вироби з радістю занурюються у творчість, використовуючи барвисті матеріали. Завдання батьків лише допомагати і направляти дитину при створенні виробів для будинку або на виставку, саме так діти навчаться самостійно приймати рішення і втілювати їх у життя.

Фото ідеї виробів з поролонових губок для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду

Вироби з губки для посуду