Кулон своїми руками – як зробити прикрасу в домашніх умовах, 25 фото

Кулон своїми руками, покрокові інструкції, допомога у виборі матеріалу. Оригінальні фото ідеї кулонів з бісеру, дроту, смоли і шкіри. Приклади створення кулонів в домашніх умовах. Кулон – стильний та ексклюзивний подарунок. Купівля кулона в магазині – це вже моветон. А ось власноруч зробити і подарувати коханій людині унікальне «витвір мистецтва» – означає передати йому частинку свого серця. Добротно виконаний кулон своїми руками дозволить власникові не просто пам’ятати про дарувальника, але й пишатися його талантом. Саморобний кулон Однак далеко не всі люди готові навіть спробувати реалізувати таку перспективну ідею, перевести її з сфери подання в реальність. Насправді початківець майстер нічим не ризикує. Матеріали для виготовлення використовуються найбільш прості і доступні. Використовувані матеріали Як показує практика, для виготовлення кулончиков підходять самі різні матеріали: від золота з діамантами до звичайної кольорового паперу. Зрозуміло, що крайнощі розглядати немає сенсу, а от на найбільш поширені варіанти варто розглянути більш докладно.

Бісер і намистини

Сьогодні не складає труднощів замовити набори бісеру різних розмірів і кольорів, як і скляних, дерев’яних намистин. Саме ці матеріали рекомендується використовувати для новачків. З досвідом після придбання належної впевненості можна перейти на агат і інші напівкоштовні, дорогоцінні камені, які зустрічаються в намисті. Саморобний кулон На чому варто акцентувати увагу для бажаючих спробувати себе у цій техніці?

 1. В якості кріпильних, з’єднувальних матеріалів необхідно використовувати міцні ліски та металевий дріт.
 2. Застосування важко гнеться дроту, як варіант, сталевий, зробить кулон жорстким, волосінь або мідний проводок – навпаки, м’яким, рухливим. Тут вибір залишається за майстром.
 3. Важливо контролювати діаметр дроту або линви, щоб він підійшов до отворів бісеру, намистинок.

Якщо ви плануєте спробувати робити кулони своїми руками в домашніх умовах, то це однозначно один з найбільш перспективних варіантів, оскільки не вимагає використання додаткового обладнання, гарячих середовищ. Як наслідок, залучати до творчості можна навіть дітей.

Дротяні вироби

Кулон з бісеру своїми руками – це, мабуть, більшою мірою заняття для дівчат, а ось робота з металом – доля представників сильної половини людства. Зрозуміло, що тут немає ніякої дискримінації, в кожному конкретному випадку все суто індивідуально. Саморобний кулон В якості основи при виробництві кулончиков використовують товсту, жорстку дріт або, другий варіант, тонку і м’яку. Однак можливі й комбінації. Перспективний приклад виконання: в жорсткому металевому кільці або сердечку за допомогою тонкої трансформаторної дроту з міді робиться малюнок (дерево, якась тварина, сімейний символ). Все це прикрашається, по мірі необхідності, бісером. Саморобний кулон Використання жорсткого і відносно товстого металу робить виріб довговічним і практичним, пошкодити його досить складно. Однак у процесі необхідно задіяти молоток і ковадло, відповідно певні базові навички роботи з цим інструментом і пристосуванням повинні бути присутніми.

Шкіра

У переважній більшості випадків шкіра застосовується в якості матеріалу для шнурка. Однак і саму підвіску при певному натхнення можна зробити шкіряною. Це може бути коло, інша фігура, сердечко з вирізаним всередині зображенням або текстом. Саморобний кулон Подібний виріб чудово підійде в якості оригінального, нетривіального подарунка брутальному чоловікові, який в життя вже відбувся. Сакральний сенс напису або малюнка для нього важливіше запальнички або чергових годин. Підвіска зовсім необов’язково повинна бути плоскою. Її можна зробити об’ємною. Для цього необхідно включити трохи фантазії.

Смола

Ось ще одне, на практиці недооцінене, напрямок. Епоксидна смола з затвердителями цілком доступні і коштують зовсім недорого. Кулони зі смоли своїми руками виробляються за досить простим алгоритмом.

 1. Підготовка форми. Її також не складає труднощів замовити через Інтернет або зробити своїми руками.
 2. Змішування смоли і затверджувача, переливання складу в основу (форму). Тут існує один важливий момент, про який забувати неприпустимо. Уважне читання і дотримання рекомендацій виробників за пропорціями компонентів – запорука успіху.
 3. Внесення барвників у в’язку масу. З їх допомогою можна домогтися різних малюнків, в повній мірі реалізувати свій творчий потенціал.
 4. Очікування затвердіння (до 2-х днів).
 5. Видалення форми.

Саморобний кулон

В’язані кулони

Якщо дівчина легко і швидко в’яже гачком, то такий варіант може бути дуже навіть цікавим. В’язане виріб чудово виглядає під певні вбрання, його можна одягти на тематичну вечірку Кулончики з ниток без гострих кутів, жорстких матеріалів дарують дітям, оскільки вони абсолютно безпечні, не здатні заподіяти ніякої фізичної шкоди. Саморобний кулон Висновки У підсумку варто зазначити такі важливі моменти:

 1. Саморобні кулони однозначно виграшніше виглядають магазинних хоча б з тієї простої причини, що вони унікальні. Другий такий кулон зустріти неможливо.
 2. Виготовлення кулонів може стати навіть сімейним бізнесом в рамках самозайнятості в складних економічних умовах.
 3. І нарешті, це дійсно захоплююче заняття, що дозволяє в повній мірі реалізувати свої художні здібності.

Пробуйте, творіть, експериментуйте, все неодмінно вийде.

Фото ідеї оригінальних кулонів Саморобний кулон

Саморобний кулон

Саморобний кулон

Саморобний кулон

Саморобний кулон

Саморобний кулон

Саморобний кулон

Саморобний кулон

Саморобний кулон

Саморобний кулон

Саморобний кулон

Саморобний кулон

Саморобний кулон

Саморобний кулон

Саморобний кулон

Саморобний кулон

Саморобний кулон

Саморобний кулон