Креативні вироби – 66 фото ідей незвичайних виробів

Незвичайні вироби найкраще прикрасять декор кімнати. Підбірка покрокових майстер-класів зі створення креативних виробів своїми руками – слушні поради, цікаві фото ідеї! Щоб створювати незвичайні вироби потрібно всебічно розвивати свою фантазію. Робити це досить непросто. Якщо ви любитель виробів з різних матеріалів, то настійно рекомендуємо носити з собою блокнотик або частенько робити записи в телефоні. Справа в тому, що найцікавіші думки приходять в ті моменти коли їх не чекають. Вони наздоганяють людей на роботі, на проведенні дозвілля, відпочинку та в інших місцях. Такою хитрістю користуються автори прекрасних книг. Важливо вчасно записати ідею і не дати піти з голови. Домашня виріб

Безліч художників радять купувати скетчбуки і робити в них замальовки.

Домашня виріб Насправді це простіше, ніж писати великі тексти і намагатися викласти свої думки в словах. Освоїти самий базовий скетчинг може кожен. Для цього знадобиться всього десять годин вільного часу. Найпростіший спосіб розвитку фантазії — це створення безлічі виробів з голови. Не потрібно постійно копіювати ескізи з інтернету, вони надаються лише для прикладу. Креативні вироби - майстер-класи зі створення цікавих картин і декору подушок, фото приклади i У цій статті вказані наприклад найкрасивіших і творчих поробок. Виготовлення поробок це досить легкий процес. Він не вимагає особливих знань і умінь. Досить вхопитися за ідею і почати творити. Якщо ви новачок в створенні саморобок, то радимо починати з легкого і поступово ускладнювати завдання.

Картина Метелик

Відмінно підійде для прикраси нудною і марною стіни. Домашня виріб Для виготовлення знадобиться:

 • Тканина відповідає кольору стіни;
 • Гудзики різного кольору близького до рожевого;
 • Супер-клей;
 • Рамка;
 • Степлер;
 • Підготовлене місце для роботи;

Домашня виріб Дії по виготовленню картини досить прості і здійсненні навіть для дитини. Яким і радиться виконувати роботу. Для розвитку і запровадження в світ виробів. Домашня виріб Готуємо рамку і визначаємося з розміром. У випадку якщо ви збираєте рамку з брусків. То кути повинні дорівнювати 45 градусам, а самі краї з’єднуються за допомогою степлера. Домашня виріб Використовуючи олівець наноситься малюнок метелика, якщо ваші здібності в малюванні досягли хорошого рівня, то ніяких проблем даний пункт не складе. Фігура метелики повинна знаходиться точно по центру. Якщо з малюванням справи кепські, то просто переведіть малюнок з ескізу знайденого в інтернеті. Домашня виріб Всю метелика заповнюємо гудзиками. Створюємо акуратний градієнт між квітами. Градієнт — це ніжний перехід кольорів з однієї тональності в іншу. Дуже привабливо виглядають картини з правильними переходами. Перед публікацією гудзики наносимо клей. На цьому етапі помилки слід звести до мінімуму. Тепер невимовний простими словами шедевр залишаємо на висихання. Домашня виріб Закріплюємо тканину у рамку використовуючи степлер. Робота готова і може вішатися на стіну. Радимо використовувати спеціальні гачки для картин. Домашня виріб Подивіться, виготовлена картина виглядає чудово, але все ж не вистачає унікальності. Вишенька в мистецтві вноситься під час планування, а це твір заплановано нами. Домашня виріб Тому відразу ж після метелики зробіть свій ескіз на тканини і замініть гудзики на інший матеріал наприклад бісер, грудочки з серветок, скріпки. Потрібно створити повністю унікальний продукт, тільки так ви зможете висловити всі почуття душі. Домашня виріб Креативні вироби створюються з якимось призначенням. Погляньте на подушки. Може їм не вистачає власної та ексклюзивної наволочки? Вперед! Починайте придумувати власні ескізи і біжіть за тканиною. Домашня виріб

Декорування подушок

Подушки можуть прикрашатися різними стрічками. Або вже готовими аплікаціями. Але якщо все одно не вистачає креативності в наволочці, то аплікація створюється власноруч. Використовуйте незвичайні матеріали — мережива, шкіряні вставки та інші. Домашня виріб До креативним саморобних можна віднести всі вироби, які з початку і до фіналу вигадані. У прямому сенсі слова. Слід повністю включати фантазію і не користуватися інтернет-джерелами, а в разі ступору можна подивитися декілька готових варіантів. Але не крадіть вже готові ескізи, запозичувати ідеї можна. Домашня виріб

Поради

 • Існує цікаве і цікаве рух. Воно носить назву DIY – Do It Yourself – що значить зроби сам. На відео-хостингах ця тема стала дуже популярна і приваблива для матусь, які не знають чим зайнятися в декреті. Якщо ви вже навчилися вносити власну креативність та унікальність у вироби — то радимо спробувати себе в цій справі і навчити інших своїм ідеям.
 • Робіть заготовки заздалегідь, а не під час процесу. Це заощадить час і зусилля.
 • Пам’ятайте, що власний скетчбук допоможе в розвитку фантазії, навіть якщо ескіз здався дурним, може настати момент, коли ескіз буде виглядати геніально.
 • Не забувайте підтягувати дітей до виготовлення виробів. Ваша підтримка підштовхне їх до самого захоплюючого проведення часу. Причому витрачені години виявлять великий потенціал дитини, а в подальшому він буде вдячний.
 • Особливої уваги вимагають вироби виготовляються для шкільних виставок. Кожен батько бажає, щоб дитина зайняв призове місце. Можна трохи схитрувати (правда так робить кожен батько) і власноруч зробити більшу частину роботи, а підпис виробника надати для написання дитині.

Домашня виріб Може здатися, що вироби це справа складна і нудне. Але це висловлювання в корені не вірно. Варто тільки знайти своє русло і як понесе. Почніть з звичайних аплікацій і потихеньку рухайтеся до більш складних варіантів. Може вам по душі не папір, а дерево? Навіть дерево можна замінити металом, а залізяки бетоном. Домашня виріб З кожної речовини, яка лежить вдома, вийде виготовити унікальну і неповторну саморобку. Головне почати імпровізувати і старатися. Головне правило — вироби повинні приносити користь.

Фото ідеї незвичайних креативних виробів

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб

Домашня виріб