Аплікація метелик з кольорового паперу – 62 шаблону для створення дитячих аплікацій

Паперові аплікації відмінне заняття для дітей. Все про створення аплікації метелики з кольорового паперу своїми руками – цікаві майстер-класи, фото ідеї і слушні поради! Аплікації зроблені своїми руками, не тільки розвивають дітей, але і доставляють їм масу задоволення. Батьки теж можуть знайти в цьому занятті захоплююче хобі і отримувати радісні емоції від процесу виготовлення. Аплікація метеликів з картону і кольорового паперу Сьогодні ми розповімо, як зробити аплікацію з метеликами, адже ці красиві метелики, однаково подобаються хлопчикам і дівчаткам. Вони можуть бути простими і більш складними. За допомогою різних технік, малюк з батьками може не просто повеселитися, а створити красиве прикраса для інтер’єру, які зробить будинок теплим і затишним на вигляд. Аплікація метеликів з бісеру

Аплікація – це приклеювання елементів на основу, якої може слугувати картон, цупкий папір або тканина. В якості декорацій, підходять намистинки, шматочки тканини, гудзики і стрази. А в якості клею, можна використовувати клей ПВА, сухий або гарячий клей.

Аплікація метеликів з тканини Будь-яка аплікація починається з підготовки необхідного матеріалу та інструментів. Про матеріал, ми розповіли вище, а інструменти — це ножиці, олівець, для створення і виготовлення шаблонів.

Проста метелик

Створюємо наступні шаблони:

 • крила;
 • тулуб;
 • голова;
 • оченята.

Аплікація метеликів з дерева і тканини Шаблон крил, малюємо на вигині папери і вирізаємо, не зачіпаючи вигин. Так виходить подвійний силует крил. Елементи візерунка, ви можете вирізати окремо або парним способом. Аплікація метеликів з картону Процес виготовлення:

 1. Клеїмо крила на картонну основу.
 2. Зверху на крила, приклеюємо малюнок.
 3. По центру розміщуємо тулуб.
 4. Останніми буде голова і очі.
 5. Вусики можна намалювати або вирізати з паперу одного кольору з тулубом.

Аплікація метеликів з бісеру У підсумку, у вас вийде метелик, але це не обов’язково кінець роботи. Ви можете створити знизу галявину з квітами і травичкою. Вгорі зробити хмаринка і сонце. Так, у вас вийде справжня картина і ви зможете повісити її на стіну. Аплікація метеликів з тканини

Об’ємна метелик

Якщо дитина шкільного віку, запропонуйте йому самому намалювати шаблони, це допоможе прищепити любов до малювання і послужити розвитком творчого мислення. А для більш молодших, батьки можуть самі, підготувати необхідні елементи. Аплікація метеликів з тканини Процес виготовлення:

 1. Малюємо шаблон на білому аркуші.
 2. На ньому позначаємо такий-же, але тільки трохи менше.
 3. Повторюємо теж 3-5 разів.
 4. На різнобарвний папері, вирізуємо по одному з отриманих шаблонів. На кожен, беріть різні кольори.
 5. Приклеюємо тільце і закріплюємо зверху найбільшу метелика.
 6. Далі, повторюємо дію з шаблонами по зменшенню.

Аплікація метеликів з картону В підсумку, ви отримаєте об’ємні крила, які будуть ворушитися. Можна грати з квітами і робити всілякі комбінації, в залежності від смаку. Аплікація метеликів на тканини

Відривний метод аплікації з фетру

Методика полягає в тому, що замість вирізування елементів, їх відкривають. Старші діти, підходять до процесу більш усвідомлено, а малюки, просто насолоджуються процесом. Аплікація метеликів і бісеру та клею Покрокова інструкція:

 1. Вибираємо основу і малюємо на ній метелика.
 2. Готуємо фетр різного кольору.
 3. Відриваємо по шматочку фетру і приклеюємо на шаблон у випадковому порядку.

Аплікація метеликів з тканини Відривна методика допоможе малюкові навчитися, поєднувати кольори і зрозуміти принцип симетрії. А якщо ви зробите самостійно клейстер, то весь процес буде нешкідливий і можна дозволити дитині самостійно вмочати шматочки фетру в клей і розміщувати їх на малюнку. Аплікація метеликів з тканини

Створюємо картину з того, що є

Для такого шедевра, можна використовувати все, що є у вас під рукою. Це може бути крупа, гудзики, папір, бісер, тканина і багато іншого. Аплікація метеликів Етапи виготовлення:

 1. Вибираємо матеріали.
 2. Малюємо шаблон метелики.
 3. Виділені елементи, приклеюємо до шаблону по черговості.

Листівка з метеликами своїми руками У підсумку, малюнок може перевершити всі ваші очікування і ви збережете його на пам’ять. А ваш малюк в процесі, не тільки цікаво проведе час, але і навчиться поєднувати кольори і буде розвивати дрібну моторику. Аплікація метеликів з кольорового паперу

Аплікація за методикою торцювання

Техніка виконання такої аплікації, схожа на попередній спосіб. Але для її виготовлення, необхідно заздалегідь підготувати торцювання:

 • беремо квадратик гофрованої кольорового паперу, розміром 1×1 сантиметр;
 • ставив в центр квадрата олівець і притискаємо до нього папір;
 • не знімаючи папір з олівця, мочаємо її кінчик в клей і притискаючи до основи малюнка, приклеюємо. Після, олівець виймаємо.

Аплікація метеликів з кольорового паперу Ця аплікація вимагає посидючості і розвиває у дитини дрібну моторику. Але процес створення метелики, триває досить довго, тому спочатку, не варто брати шаблон великого розміру. Коли дитина навчиться робити невеликі елементи, можна перейти до більш масштабних і створювати цілі картини, які чудово виглядають, як на стіні, так і на полиці. Аплікація метеликів з блискіток і тканини Як бачите, навіть найпростіша аплікація з метеликами, може стати захоплюючим і корисним заняттям, як для батьків, так і для дітей. А якщо задіяти фантазію, то творчий процес, що може стати для вас загальним хобі, яке принесе масу позитивних емоцій.

Фото ідеї дитячих аплікацій метеликів

Аплікація метеликів з тканини

Аплікація метеликів в листівки

Аплікація метеликів з картону

Листівка у формі метелика своїми руками

Аплікація метеликів з картону

Аплікація метеликів з тканини та клею

Аплікація метеликів бісеру і кнопок

Аплікація метеликів з тканини

Аплікація метеликів з кольорового паперу

Аплікація метеликів з картону

Аплікація метеликів кольорового паперу та картону

Аплікація метеликів з паперу та картону

Аплікація метеликів з паперу і кнопок

Аплікація метеликів з гудзиків і клею

Аплікація метеликів з такни та клею

Аплікація з кольорового паперу картону

Аплікація метелики з кольорового картону та паперу

Аплікація метелики з тканини

Аплікація метелики з круп і кольорового паперу

Аплікація метеликів на кольоровому папері

Аплікація квіткового горщика з кольорового паперу

Аплікація метелики з паперу

Аплікація метелики з кольорового паперу

Аплікація метелики з картону

Аплікація метелики з тканини

Аплікація метелики з пластиліну і кольорового паперу

Аплікація метелики на тканини

Аплікація метеликів з паперу та серветок