Який подарунок може зробити самостійно дитина на 23 Лютого

Як дитині зробити практичний і простий подарунок своїми руками. Що можна зробити з бісеру, самозатвердевающего пластиліну, паперу, за допомогою выжигательного апарату

Як допомогти дитині вибрати техніку, в якій він сам здатний зробити подарунок батька, брата чи діда на День захисників Вітчизни? Існують різні варіанти виробів для дитячого саду своїми руками в техніці орігамі, пап’є-маше, бісероплетіння, аплікацій та ін. Необхідно враховувати переваги дитини, його вік і здібності. Наприклад, багато дітей люблять виготовляти вироби з бісеру. В цьому випадку можна запропонувати сплести красивий брелок з бісеру простої форми (наприклад, у вигляді краватки, собаки, цукерки тощо). Можна вибрати техніку самого простого плоского плетіння. А також вибрати бісеріни всього 2-3 кольорів. Також краще всього вибрати великий бісер. Сталеве кільце брелока для придбайте заздалегідь і допоможіть прикріпити отриману саморобку. Багато батьків намагаються активно допомагати дитині у всьому. Але дітям цікаво робити подарунки з максимумом самостійності: так вони розвиваються і отримують радість від власної творчості. Такий функціональний подарунок, як брелок, хороший ще й тим, що дорослий будемо їм активно користуватися, а не відкладе на полицю (як, наприклад, листівку). Так що ідеальний подарунок, зроблений дитиною, повинен бути простим, ефективним і потрібним!

Подарунки з пластиліну застигаючого

Ви можете потренуватися з дитиною робити потрібні подарунки на звичайному пластиліні. І коли у нього буде добре виходити, увічните найвдаліший ескіз подарунку за допомогою окладу пластиліну. Найпростіше зробити брелок. Але можна також виготовити і просто фігурку на 23 Лютого, яку папа поставить в офісі на роботі. Ще один варіант – купити готову фоторамку і самостійно прикрасити її зробленими вручну елементами композиції. До речі, брелоки – це не тільки пристосування для ключів. Окремий брелок може бути для флешки і просто як прикраса рюкзака, сумки або портфеля. Для дідуся можна зробити симпатичну підвісну фігуру для кухні або магніт для холодильника з об’ємною фігурою.

Застигає пластилін вже через добу увічнить виріб при контакті з повітрям. Щоб це не сталося передчасно, підготуйте герметично закриваються ємності: найкраще різні для кожного кольору. Такий пластилін являє собою самозатвердевающий скульптурний матеріал. Тому ви не зможете виправити невдало отримані вироби. Їх залишиться тільки викинути. З іншого боку, цей пластилін, в процесі ліплення схожий на звичайний. Тому якщо дитина попередньо потренується, то все вийде з першого (в крайньому випадку з другого разу.

Якщо дитина серйозно захопився ліпленням, то можна вибрати в якості матеріалу пластилін, який твердне при нагріванні (його або варять, або тримають в духовці при високій температурі). В цьому випадку можна використовувати матеріал повторно. Але вам як батькам роботи додасться. Самозатвердевающий пластилін допоможе дитині робити подарунки самостійно.

В якості ідей для брелоків підійдуть образи для стандартних виробів до 23 Лютого в садку: танки, літачки, кораблики, чоловічки, гвоздики, каски та композиції з ними. Наприклад, ви можете прикрасити фоторамку виліпленими з такого пластиліну танками. І саме самозатвердевающий пластилін дозволяє доповнювати вже готові коробочки, рамки додатковими деталями. Ви просто прикріпили їх – і через добу все застигло. Не треба окремо нагрівати елементи і потім приклеювати.

Також в якості безпрограшної ідеї можна вибрати будь-яку фігурку тварини чи птиці, яка символізує захист: ведмедя, орла, собаку будь-якої породи та ін. Запропонуйте варіанти, а дитина нехай вибере.

Вироби з паперу та бісеру в різних техніках

В якості простих, креативних і потрібних виробів можна вибрати прикрасу обкладинки блокнота. А також можна замість листівки виготовити разом з дитиною закладку для книги.

Наприклад, ви можете взяти ідею для будь-якої стандартної листівки (з елементами орігамі або аплікації), але наклеїти всю цю красу на обкладинку блокнота. А щоб жодна деталь не постраждала, можна заламінувати або акуратно наклеїти зверху смужку широкого скотчу.

Ось кілька ідей для таких виробів.

Берете цупкий кольоровий папір синього або будь-якого іншого кольору, який з точки зору дитини підходить для чоловічого свята. І пишете просту і коротку напис (наприклад, “Тато, з 23-м!” або просто “Ура!” або “Тату”), видавлюючи з тюбика клей ПВА. Потім зверху рясно насипаєте сіль. Коли клей висохне, просто струсіть залишки солі. Потім вам потрібно буде розфарбувати соляні літери або елементи малюнка (наприклад, ви намалювали клеєм ще салют або зірочки). Сіль добре фарбується. А картинка виглядає стильно. Якщо це майбутня закладка, то вам треба буде її тільки обрізати під потрібну форму і заламінувати. Також врахуйте, що ефектніші двосторонні закладки. Тому краще наклеїти картинки з обох сторін.

Якщо ви виготовляли таким чином обкладинку блокнота, то варіанти написи можуть бути більш душевними: “Тату, я люблю тебе (або просто малюнок сердечка замість слова “люблю”). І підпис (наприклад, “твій син Петя”). Далі вам треба заламінувати або хоча б покрити безбарвним лаком отриманий шедевр і акуратно прикріпити його до обкладинці блокнота.

Ще один варіант – зробити кораблики в техніки орігамі і вирізати чайок у вигляді галочок сірого паперу. Також підготуйте жовтий коло (це сонце, до якого дитина фломастером або фарбами домалює промені). Далі підготуйте два кольори паперу (темно-синій – для води; білий або блакитний – для неба). Приклейте кораблики до смужці води; чайок і сонце – до смужці неба. Внизу напишіть тепле побажання. Потім виконайте ті ж дії, що описані вище (залежно від того, закладка це чи обкладинка). Якщо це закладка, то подбайте про те, щоб кораблики і деталі аплікації були невеликого розміру.

Дуже гарно виглядатиме обкладинка з бісеру. Виберіть просту фігуру, яку можна виконати в техніці плоского плетіння (наприклад, сонце або голову собаки). Оскільки такі обкладинки роблять для невеликих блокнотів, то вам залишиться тільки акуратно приклеїти фігурку до обкладинці. Можна заздалегідь вибрати блокнот з додатковою захищає прозорою обкладинкою, – тоді з виробом точно нічого не трапиться. Так само виконуються і закладки. Але оскільки вони представляються собою витягнуті смужки, то можна розмістити кілька однакових фігур: вийде свого роду орнамент.

Такі обкладинки і закладки виглядають дуже гарно, душевно і чарівно за рахунок блискучих намистин.

Випалювання по дереву

Якщо ви готові придбати для дитини выжигательный апарат і контролювати його заняття, то він може зробити сам забавні штучки. Наприклад, можна зробити цікаву підвіску в автомобіль з будь-яким малюнком (у вигляді кола, прямокутника або фігурну). Заготовки можна купити в магазині. Якщо випалювати на фанері, то це може бути закладка для книги.

Краще всього виконувати випалювання за трафаретами (тобто обвести вже готові прості фігури, зображення тварин, літака та ін).

Якщо тато любить готує, то можна зробити малюнок на обробній дошці. Тільки якщо передбачається користуватися цим подарунком, то краще його не розфарбовувати.