Вироби з декоративної груші – 64 фото ідеї незвичайних виробів

Декоративна груша відмінний матеріалів для створення виробів. Все про створення виробів з декоративної груші своїми руками – цікаві майстер-класи, особливості роботи з матеріалом, фото ідеї! З приходом сезону фруктів і овочів з’являється бажання приступити до виготовлення цікавих виробів. Іноді на втілення творчої ідеї наштовхує химерна форма морквини або картоплини. За традицією в дитячих садах і центрах позашкільної роботи восени проводять виставки поробок з продукції саду та городу. Представлені на них роботи найчастіше вражають незвичайністю задуму і майстерністю виконання. декоративної груші Крім традиційних виробів з фруктів і овочів можна зробити незвичайне оформлення святкового столу або просто порадувати дитину оригінальною подачею звичних продуктів. декоративної груші Задумки для подібного творчості можна почерпнути з численних фотографій подібних робіт в мережі або тематичних журналів. Крім традиційних страв з картоплі, цибулі, гарбузів і кабачків, є цікаві варіанти виробів з фруктів. Наприклад, різні вироби з декоративного груші.

Як вибрати грушу для виробів

Готовий виріб має зберігати форму і виглядати естетично протягом деякого періоду часу. Існують певні вимоги до природного матеріалу, який використовується для виробів з фруктів і овочів.

 1. Груша по можливості повинна бути недоспелой. Чим міцніше вона, тим краще. Стигла, соковита і солодка груша дуже швидко псується.
 2. Груша не повинна бути пошкоджена шкідниками або хворобами.
 3. При виготовленні дитячих виробів не потрібно обробляти фрукти хімічними препаратами. Це може призвести до алергічної реакції у дітей.
 4. Робота по виготовленню виробу не повинна виконуватися заздалегідь. Оптимальний час роботи припадає на вечір напередодні виставки. Це допоможе продовжити життя виробу.

декоративної груші Майже всі ці вимоги поширюються і на вироби для прикраси столу з тією лише різницею, що груша може бути обрана м’якше. Робота виконується безпосередньо перед подачею на стіл. декоративної груші

Вироби з декоративного груші

Прості вироби з груші

Найпростіші вироби з декоративного груші будуть цікаві дітям. Взявши фрукт за основу, можна зробити забавного казкового персонажа. Інші декоративні елементи можна виліпити з пластиліну. Забавні великі вуха, ніс картоплею, сучкуваті руки і ноги-виходить кумедний Домовик. Образ можна доповнити гілочкою кропу в якості волосся. декоративної груші Кріп можна прикріпити ниткою до плодоніжки. За формою груша нагадує цікаву дитячу іграшку Неваляшку. Це можна обіграти, зробивши схожу саморобку. Обличчя можна промальовувати фломастерами, доповнити образ головним убором з красивою паперової серветки. декоративної груші

Машинки з груші

Для здійснення цього нескладного задуму знадобиться груша (або яблуко), банан і зубочистки. Зробити такі машинки просто, таке заняття можна запропонувати в якості розваги дітям на свято чи день народження.

 1. Грушу нарізати часточками.
 2. Банан очистити і нарізати кружечками.
 3. Проткнути зубочисткою часточки груші і надіти з двох сторін кружечки з банана.

Дітям сподобаються такі прості вироби, виконані своїми руками. декоративної груші

Сова з фруктів

Цікаву сову з фруктів можна зробити не тільки восени. Потрібні “матеріали” є в магазинах незалежно від сезону. Для вироби можна використовувати плоску тарілку або скріпити елементи зубочистками. декоративної груші Для роботи необхідно приготувати:

 • груша,
 • ківі,
 • виноград темного кольору.

декоративної груші Покроковий майстер-клас по виготовленню фруктової сови.

 1. Грушу треба розрізати майже навпіл. Так, щоб не видно було серцевину, але площа зрізу була великою. Це буде основа вироби.
 2. Ківі очистити і вирізати з середини пару великих кіл. Це очі.
 3. Виноградини помістити в середину очей. Можна використовувати половинки однієї ягоди.
 4. Половинку темної виноградини порізати на три часточки. Вийдуть кігтики сови.
 5. Скибочки ківі укласти з двох сторін сови. Вийдуть крила.
 6. Дзьоб роблять з часточки виноградини темного кольору.

Сова з груші готова. Забавне оформлення порадує дитину, дасть поштовх його фантазії. декоративної груші

Їжачок з груші

Осінній сезон дарує багато фруктів і ягід. Це саме час зробити з дітьми незвичайного фруктового їжачка.Для роботи треба приготувати велику грушу, виноград (краще кишмиш) і зубочистки. декоративної груші Покроковий майстер-клас по виготовленню їжачка з винограду і груші.Зрізати ножем бочок груші, щоб домогтися стійкості заготовки.Очистити від шкірки вузьку частину груші. Це носик їжачка. декоративної груші Виноградини закріпити на зубочистках, зубочистки закріпити в груші. Роботу починають з голови їжачка, кріплять зубочистки рівними рядами.Оформити мордочку можна за допомогою горошинок чорного перцю, гвоздики або чорноплідної горобини.Виріб готова. До роботи можна залучити дітей. Спільна творчість корисно і цікаво. декоративної груші

В процесі роботи можна розповісти про фруктах і ягодах, їх користь для організму людини, особливості вирощування.Це допоможе розширити кругозір дитини, зацікавити його фруктами в тому разі, якщо він відмовляється їх їсти.

декоративної груші

Саморобка “Професор Груша”

Це дуже цікава, але непроста у виконанні робота. Виготовити таку іграшку дитина зможе тільки за допомогою дорослих. Для роботи знадобляться:

 • декоративна груша,
 • нитки, голка, тканина (краще фетр), невелика смужка хутра,
 • клей, ножиці.

декоративної груші Покроковий майстер-клас з виготовлення “Професора Груші”.

 1. З рожевої або червоної тканини треба зробити маленький помпон. Для цього викроюють коло і стягують ниткою по краю. Це ніс. Його треба приклеїти до особі-груші.
 2. Очі можна намалювати маркером або викроїти з фетру.
 3. Малюють рот і наклеюють смужку хутра по опуклому краю груші. Виходить своєрідна зачіска.
 4. З тканини необхідно зробити викрійку тіла. За основу можна взяти будь-яку просту викрійку тіла ляльки.
 5. Викроюють, зшивають і набивають тіло наповнювачем.
 6. Нижню частину груші протикають дерев’яною паличкою. Паличку опускають в тіло ляльки, закріплюють за допомогою клею.
 7. Іграшку треба забезпечити шарфом, щоб приховати місце з’єднання голови-груші і тілом. На верхівку можна прикріпити листочок.

Іграшка готова. декоративної груші Це складна, але цікава робота. В процесі виготовлення можна пояснити дитині техніку безпеки при роботі з голкою. Дитина повинна знати, що

 • голку треба зберігати увіткненої в котушку ниток або подушечку-ігольніцю,
 • голку не можна брати в рот,
 • в процесі шиття треба бути уважним і не відволікатися.

декоративної груші Робота над виробами з фруктів та овочів цікава і пізнавальна. Почати можна з того, що дозволити дітям робити прості аплікації з шматочків фруктів на тарілці. декоративної груші Це можуть бути забавні мордочки, квіти, тварини, кораблики і так далі. Така діяльність привчає дітей до акуратності і працьовитості, дарує нові знання про навколишній світ, допомагає розвивати творче мислення і вміння бачити незвичайне у звичних речах.Привабливе оформлення звичних страв своїми руками допомагає пробудити харчової інтерес до нелюбом продуктів.

Фото ідеї виробів з декоративної груші

декоративної груші

декоративної груші

декоративної груші

декоративної груші

декоративної груші

декоративної груші

декоративної груші

декоративної груші

декоративної груші

декоративної груші

декоративної груші

декоративної груші

декоративної груші

декоративної груші

декоративної груші

Виріб декоративної груші

Виріб декоративної груші

Виріб декоративної груші

Виріб декоративної груші

Виріб декоративної груші

Виріб декоративної груші

Виріб декоративної груші

Виріб декоративної груші

Виріб декоративної груші