Стенд своїми руками – 71 фото оригінальних ідей інформаційних стендів

Розробка інформаційного стенду відмінне заняття для дитини з батьками. Все про створення стендів своїми руками – поради з вибору матеріалів і теми. Цікавий майстер-клас з фото ідеями! Для чого потрібен стенд? Це пристосування призначене для розміщення важливої інформації так, щоб вона була цікаво представлена і доступна. Стенд Стенди розміщують в торгових центрах, загальноосвітніх школах та інших установах. В даний час багато компаній займаються виготовленням стендів на замовлення, але зробити його можна і самостійно, підібравши при цьому найбільш підходящий матеріал і розмір, а також пристойно заощадити.

Як підібрати матеріал для виготовлення стенду?

Самим популярним матеріалом для виготовлення інформаційних дощок є пробка. Даний матеріал володіє масою позитивних характеристик і підходить до використання в установах будь-якого типу. Саме пробку вибирають для стендів для дитячих садків, так як вона є безпечним і гіпоалергенним матеріалом. Відзначимо також і інші переваги коркової дошки:

 • Вологостійкість;
 • Довговічність, зносостійкість, стійкість до механічних пошкоджень;
 • Відмінно утримує силу удару;
 • Стійкий до впливу хімічних миючих засобів;
 • Вогнетривкість;
 • Стійкість до розмноження грибка і цвілі;
 • Досить тривалий термін експлуатації.

Для оформлення зворотного боку стенду можна використовувати тонкий лист фанери або ДВП. Стенд

Як зробити стенд для інформації своїми руками?

Зовсім не обов’язково володіти спеціальними знаннями і вміннями, щоб спорудити стенд самостійно і доповнити їм кімнату, групу в дитячому саду або шкільний клас. Щоб виріб гармонійно вписалася в інтер’єр приміщення, необхідно ретельно продумати його дизайн. Експериментувати можна як з основним відтінком, так і з дизайном оформлення стенду. В якості основного оздоблювального матеріалу можна використовувати фарбу, тканина, самоклеящуюся плівку і багато іншого. Стенд Для обрамлення стенду можна використовувати рамку з дерева, пластику, алюмінію, пінопласту, кабель-канали, які підходять по ширині і так далі. Стенд При виготовленні також необхідно врахувати і спосіб кріплення. Для більш зручного використання рекомендується підвісний спосіб кріплення, так як монтаж за допомогою клею може доставити масу незручностей в майбутньому. Стенд

Рекомендації з виготовлення стенду

 1. Відповідально підійдіть до вибору місця розташування конструкції. Воно повинно бути добре освітленим і доступним для загального огляду. Спробуйте візуально представити його розташування на обраному місці.
 2. Набагато цікавіше і привабливіше буде виглядати стенд, оформлений в яскравій колірній гамі, але основне його оформлення все ж повинно відповідати стилістиці приміщення.
 3. Заздалегідь потурбуйтесь про надійність кріпильних виробів.
 4. Перш ніж приступати до роботи з виготовлення, переконайтеся, що у вас є всі необхідні інструменти, в тому числі гострий ніж.
 5. Підібравши місце розташування конструкції, визначити її розмір і підготуйте матеріали, які знадобляться для оформлення.

Стенд

Стенд своїми руками: особливості та принципи виготовлення

Отже, перше, з чого потрібно почати – це основа конструкції. Після того, як розмір стенду визначений, необхідно підібрати коркову дошку і фанеру відповідного розміру і склеїти їх за допомогою клею або рідких цвяхів. Далі заготовку необхідно пофарбувати, обтягнути тканиною або плівкою і можна приступати до оформлення. Стенд Почати оформлення конструкції необхідно з кишеньок, в яких будуть розміщуватися листи з інформацією. Для цієї мети можна використовувати оргскло відповідного розміру або міцні канцелярські файли. Кількість кишеньок може бути абсолютно будь-яким. Стенд Далі необхідно визначити тематику оформлення. Це може бути, як розклад уроків, так і куточок ЗСЖ, вітання з святом і так далі. Назва стенду – це важлива частина його оформлення. Заголовок повинен бути яскравим, великим і кидатися в очі. Пам’ятайте, що інформаційний стенд – це візитка організації, тому його оформлення слід приділити підвищену увагу. Літери заголовка можна вирізати їх яскравого пластику або з непотрібних журналів. Стенд

Пам’ятайте і про обрамлення стенду. З рамкою конструкція буде виглядати більш естетично і лаконічно.

Стенд Листи з інформацією та іншими важливими відомостями можна прикріпити до стенду за допомогою кнопок або англійських шпильок, але якщо мова йде про дитячому закладі, то варто підшукати альтернативний спосіб. Стенд

Переваги власноручного виготовлення стенду

 1. Можливість створення унікального, оригінального, неповторного дизайну, зручне розташування, форма і розмір.
 2. Самостійно виготовляючи конструкцію, ви зможете підібрати матеріали, ідеально підходять до інтер’єру приміщення.
 3. У вас з’явиться можливість розміщення на стенді виключно тієї інформації, яка потрібна саме вам, а також вибору оптимального розташування кишеньок на дошці.
 4. Виготовляючи дошку для інформації своїми руками, у вас з’явиться можливість підібрати колірну гаму, що найбільш підходить до загального стилю приміщення.
 5. Вам не доведеться пристосовуватися до конструкції, виготовленої за шаблоном, так як ви зможете розташувати кишеньки та інформаційні поля на свій розсуд.
 6. Власноручний робота – це відмінний спосіб підкреслити індивідуальність, внести родзинку в образ приміщення.

Стенд Виготовлення конструкції не займе багато часу і не відніме багато сил. Всього лише за 30 хвилин ви зможете виготовити просту конструкцію невеликого розміру. Зі стендами більшого розміру і складності доведеться трохи повозитися, але будьте впевнені, що результат перевершить всі ваші очікування. Стенд

Стенди активно використовуються людьми, як в домашніх умовах, так і в умовах установ освітньої, медичної, транспортної та іншої спрямованості.

Стенд Важлива інформація, плани на майбутнє, пам’ятні фотографії, органайзер, список співробітників, розклад занять і це далеко не вичерпні перелік відомостей, які можуть розташовуватися на стенді.

Фото идеи самодельных информационных стендов

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд

Стенд