Вироби з овочів своїми руками – 66 фото ідей виробів з осінніх овочів

Осінні композиції відмінний спосіб продемонструвати свій урожай. Все про створення виробів з овощейц своїми руками – особливості створення композицій, фото ідеї та приклади, слушні поради! З давніх часів у багатьох країнах після збору врожаю проводилися ярмарки. Щоб представити свій товар у більш вигідному світлі продавці створювали на своїх лотках яскраві композиції, красиво розкладали і розвішували дари осені. Вироби з овочів Осіння пора завжди славилася своєю красою і зібраним урожаєм. Велика кількість продуктів городництва з різноманітністю форм, розмірів і кольорів спонукає фантазувати людей різних віків. Тому створення поробок з овочів і фруктів своїми руками – це одне з традиційних заходів для дитячих садків та початкових класів шкіл до початку навчального року. Проведений разом час при створенні осінньої вироби зближує батьків і дітей, дає можливість краще розуміти один одного.

Вироби для дітей

У сім’ях з дітьми звичайною є ситуація, коли мама на кухні займається приготуванням обіду, а малюк поряд грає з овочами. Ось у картоплини знайшлися оченята, з листя капусти можна зробити вушка як у слона, з петрушки зачіску для котика, а у цибулі з зеленими пір’ям заплести косичку. Можна підтримати свою дитину і разом з овочів найпростіші дитячі вироби. Малюки будуть у захваті від ведмедика з картоплі або павича з пухнастим хвостом з кропу. Вироби з овочів Вироби для дитячого садка також не повинні мати складні конструкції, щоб дитина сам брав участь у процесі створення свого героя і відчував себе головним конструктором. Він цілком може причепити оченята, приробити ніс з морквини, зробити з зубочисток голки для їжачка і прикрасити композицію квітами і зеленню. Вироби з овочів

Особливості створення композицій для виставки

 1. Виріб на виставку слід виготовляти перед заходом, так як деякі продукти можуть дати текти (огірки, помідори).
 2. Потрібно використовувати овочеві матеріали з тривалим терміном зберігання (картопля, капуста, цибуля, кабачки, гарбуз).
 3. Всі овочі перед початком роботи необхідно помити і висушити.
 4. Для стійкості роботи треба міцно зафіксувати всі деталі, інакше навіть самі красиві вироби з овочів можуть розвалитися в самий невідповідний момент.
 5. Щоб композиція виглядала закінченою, рекомендується зробити підставку з картону або фанери, оформлену листям, зеленню, квітами та ін.

Вироби з овочів

Виготовлення осінніх поробок

Дивлячись на фото поробок з овочів і фруктів, мимоволі захоплюєшся різноманітністю ідей по створенню осінніх композицій. Можна використовувати задумки з різних сюжетів, додати своє і отримати нову незвичайну роботу. Не варто починати виготовлення вироби зі складних конструкцій. Розглянемо на прикладах як зробити саморобку з овочів починаючому майстрові, слідуючи покроковим інструкціям. Вироби з овочів

Гарбузовий павук

Матеріали:

 • 1 кругла гарбуз;
 • 1 грушовидна гарбуз;
 • 6 шт. моркви;
 • капелюшки від жолудів;
 • осіннє листя;
 • зубочистки, клей, ніж, картон, фломастер.

Вироби з овочів Покроковий майстер-клас;

 1. Розрізаємо морквини по діагоналі і з допомогою зубочисток знову з’єднуємо, щоб лапки вийшли зігнутими.
 2. У круглій гарбузі ножем вирізаємо отвір за розміром другий гарбуза.
 3. Лапки приєднуємо зубочистками до тулуба павучка.
 4. Вставляємо грушовидну гарбуз в отвір.
 5. До голови прикріплюємо очі (капелюшки жолудів) і малюємо фломастером рот.
 6. На картон приклеюємо осіннє листя і поміщаємо на нього гарбузового павучка.

Вироби з овочів

Букет з овочів

Знадобляться:

 • овочі, листя салату;
 • шпажки для шашлику;
 • шпагат, ніж;
 • гарбуз як вази;

Вироби з овочів Покроковий майстер-клас:

 1. Нанизуємо овочі на шпажки.
 2. Збираємо овочі в букет і перев’язуємо шпагатом.
 3. Ножем відрізаємо зайву довжину.
 4. Зрізаємо з гарбуза капелюшок і виймаємо насінну частину.
 5. Гострим ножем або за допомогою спеціальних інструментів для художньої різання можна вирізати на скоринці гарбуза різноманітні візерунки і малюнки.
 6. Встановлюємо овочевий букет у вазу з гарбуза.

Вироби з овочів

Щоб отриману композицію ще більше перетворити, можна зібрати осіннє листя різних яскравих відтінків, ягоди горобини, додати дрібних червоних яблук і прикрасити букет.

Вироби з овочів

Бурундук з лука

Ця робота буде дуже цікаво виглядати, якщо використовувати червоний ріпчаста цибуля. Вироби з овочів Матеріали:

 • червоні цибулини різних розмірів-2 шт.;
 • зубочистки;
 • пір’я зеленої цибулі;
 • цукор-3 ст. л.;
 • вода-0,5 ч. л.;
 • маленька цибулинка для вушок;
 • ізюм або маслини для вічко.

Вироби з овочів Покрокова інструкція:

 1. На цибулинах з допомогою гострого ножа вирізаємо поздовжні смужки. Вони будуть імітацією білих смужок на тілі бурундучка.
 2. За допомогою зубочистки скріплюємо цибулини. Це тільце і мордочка тварини.
 3. Приступаємо до конструювання хвоста. Для цього беремо пучок зеленого цибулі і пов’язуємо його. Нижню частину пучка промазуємо липким сиропом, звареним з цукру і води, і залишаємо для просушування.
 4. Підготовлений таким чином хвіст прикріплюємо до задньої частини тіла бурундука, закріплюючи зубочистками середню і нижню частини пучка.
 5. Робимо лапки. Гострим ножем прорізаємо в чотирьох місцях животик і трохи оттопыриваем. Ці надрізи можуть бути у вигляді V або U.
 6. В голові на місці майбутніх вушок робимо прорізи. З маленької цибулини відрізаємо невеликі часточки і вставляємо в них. Готові вушка.
 7. Носиком буде служити загострена частина цибулі. Від нього ножем процарапываем вусики.
 8. На місці вічко робимо поглиблення і вставляємо родзинки (маслини).

Вироби з овочів

Корисні поради по застосуванню овочів у створенні тварин

Овочі можуть мати найрізноманітніші форми. Ми легко можемо пристосувати круглі або овальні плоди для конструювання тіла або голови. Загострені овочі ідеально підійдуть для мордочки мишки або цуценя. Навіть цвітна капуста і брокколі знаходять застосування в створенні цікавих виробів. Пудель і овечка, виготовлені з цих овочів, є тому підтвердженням. Вироби з овочів Велику роль у створенні композицій грає колір плодів. Наприклад, темно-фіолетова, майже чорна, забарвлення баклажана дає прекрасну можливість для конструювання виробів чорно-білих мешканців землі. Кіт може вийти з цілого плоду. Оскільки під шкіркою баклажан білий, то легко буде зробити зебру. Для цього ножем на її тілі і мордочці вирізаємо смужки. Також робляться пінгвін і коала, достатньо буде зрізати шкірку на черевці, щоб вийшов білий фартушок. Вироби з овочів своїми руками - особливості створення композицій, цікаві фото ідеї, слушні поради i Виготовлення поробок з овочів не тільки захоплююче заняття, але й відповідальна. Потрібно врахувати всі особливості роботи з таким матеріалом. Необхідно не тільки зробити саморобку, але й зберегти її, щоб вона якомога довше радували своєю красою.

Фото ідеї виробів з осінніх овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів своїми руками - особливості створення композицій, цікаві фото ідеї, слушні поради i

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів

Вироби з овочів