Виріб танк своїми руками – 72 фото прикладу саморобних танків

У нашій статті ми розповімо, як зробити танк з паперу, дерева і металу. Все про створення вироби у вигляді танка своїми руками – майстер-класи, фото ідеї, поради по виготовленню! Танк — це велика техніка створена умнейшими інженерами. Всі механізми, броня, гусениці довго і нудно відлилися з металу. Пройшло багато років і просто так танк на вулиці не зустріти. Виріб танк Виріб з підручних матеріалів можна зробити в честь свята 23 лютого і 9 травня або як завдання в школу. Насправді ця саморобка зовсім нескладна і під силу кожному хто зважився зайнятися виробами.

Танк з підручних матеріалів для дітей

Перший варіант потребує використання сірникових коробок. Це легкодоступний матеріал для кожного. Знадобиться три коробка і два аркуші паперу зеленого кольору.

  1. Використовуючи перший лист покриваємо два коробка.
  2. Другим листом покриваємо один коробок.
  3. Ставимо утворені прямокутники один на одного і приклеюємо.
  4. Із залишків паперу робимо дуло і кріпимо до корпусу. Ось перший танк і готовий.

Виріб танк У кожної господині можна знайти миються губку для посуду. Це вже майже готовий танк. Невеликий шматок відрізаємо від губки і ставимо на головний корпус, також робимо колеса (гусениці) для танка і приклеюємо. З зубочистки робимо дуло танка. Виріб танк Найчастіше під час свят можна зустріти їстівні танки. Їх створюють не тільки з випічки, але і салатів. Це досить красива прикраса для святкового столу.Точно приверне увагу. Виріб танк Танк можна виготовити з будь-якого матеріалу який попадеться під руку. Папір, металеві фляжки, пластилін і навіть касети від яєць. Виріб танк

Як зробити танк з паперу

У цьому пункті танк буде плоским. Досить вирізати з паперу кілька фігурок. Трафарет намалюйте на зеленому і блакитному папері. Виріб танк Потрібно:

  • 6 гуртків
  • гусениця
  • два маленьких прямокутника
  • і півколо
  • додатково виріжте зірку

Виріб танк Всі ці деталі клеяться на білу папір або картон. Інші частини для додання антуражу можна намалювати за допомогою маркера. Всі батьки люблять отримувати подарунки від своїх дітей. Особливо якщо вони були зроблені своїми руками. Це відмінний спосіб порадувати батька спільною роботою матері і дитини. Настійно рекомендуємо давати дитині можливість для імпровізації. Виріб танк

Танки з серйозних матеріалів

Серйозні матеріали — дерево і метал. Такі вироби робляться майстрами з використанням точних трафаретів. Але навіть конструкції з дерева можна купити в магазині для рукоділля. Коробка носить назву “збери сам”. Завдяки такій коробці можна зібрати будь-який танк будь-яких розмірів. Але особливо цікаво проводити збірку власноруч використовуючи дерево і пилу. Виріб танк Металеві танки можна зібрати навіть з гільз. Але дістати їх може не кожен. Тому для людей продається конструктор з металевих деталей. У комплекті йдуть всі необхідні інструменти і болти. Барвиста інструкція допоможе розібратися початківцям творцям виробів. Виріб танк Використовуючи куточки з комплекту зберіть основний корпус танка. Для цього знадобиться близько 8 болтів і 4 куточків. Всі частини корпусу надійно кріпляться для подальшої роботи. Окремо збираємо гусениці, досить прикрутити круглі деталі до прямокутної, яка має округлі кути. Виріб танк Збираємо окремі частини в одну, на цьому етапі з’являються обриси танка, і бажання продовжувати. Подальша робота ведеться з дрібними деталями. Рухома вежа, призначена для стрільби з дула. Але цей танк стріляти не буде. Дуло кріпиться в спеціальний отвір призначений для нього. Виріб танк Вежа прикручується до корпусу і танк буквально готовий.

Для більшої краси використовуються всі деталі комплекту. А саме боєзапас і барвисті наклейки. Все це розміщується за бажанням творця.

Виріб танк Справжні майстри створюють танки розміром з велику собаку. І використовують при цьому фанеру і картон. Якщо подивитися на такий танк здається, що робота зайняла багато часу і вимагає докладання особливих зусиль. Але це не так. Вивчаючи такий танк легко зрозуміти, що найскладніша робота велася з маленькими деталями, а саме створення їх. Приклейте або прикрутити зовсім не складно. За допомогою трафаретів створюються необхідні деталі з повним дотриманням розмірів. Виріб танк Фахівці з рухомим частинам прикріплюють до таких танках моторчики і змушують їх рухатися. Це виглядає дуже незвично і заворожуюче. Виріб танк Багато використовують світлові деталі для імітації пострілу. Лампочка розташована на початку дула і динамік знаходиться всередині танка створює ефект справжніх бойових дій. Також є варіанти зі стріляниною. Прикріплюється гумка яка приводиться в дію завдяки механічному впливу. Такий механізм зовсім нехитрий і відтворити його може кожен охочий. Для серйозних моделей використовуються механічні приводи подачі боєприпасу в дуло. Такий танк здатний не тільки пробити картонну коробку, але і з-за своєї ваги повністю зім’яти її й буквально знищити. Виріб танк Майстри, які створюють різні механізми, використовують танки для шоу. Кілька команд змагаються у створенні кращого танка. Але кращим він визнається тільки після бою. Завдання однієї команди знищити танк, а другий потрібно захопити прапор або удар суперника. Виріб танк

Якщо ви відмінно справляєтеся з виробами з металу, то чому б не спробувати себе у створенні рухомих частин з подальшою участю в конкурсах.

Виріб танк Танки це великий винахід призначений для війни. Але в нинішній час вироби з танків використовуються в якості подарунків і декору. Як ви переконалися зібрати своїми руками танк не дуже складно. Але якщо ви плануєте надати танк великим суспільству, то доведеться довго вчитися і тренуватися. Виріб танк Танки можна робити з будь-яких матеріалів. В якості прикраси ванної кімнати збираються танки з рушників, для осіннього саду з деревинок знайдених поруч. Виріб танк Це виглядає незвично і сильно виділяється. При виготовленні виробів ніколи не забувайте про техніку безпеки.

Фото ідеї саморобних танків

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк

Виріб танк